سی تی اسکن فیلیپس دستگاه ها و راهکارها

سی تی اسکن فیلیپس دستگاه ها و راهکارها

سی تی اسکن فیلیپس
دستگاه ها و راهکارها

مقطع نگاری کامپیوتری (Computed Tomography)

مقطع نگاری کامپیوتری شاخه ای از علم تصویربرداری است که با عبور دادن اشعه ایکس از بدن، تصویر آناتومی سه بعدی از بدن را در اختیار قرار میدهد. امروزه با پیشرفت روز افزون علم پزشکی و ایجاد نیازهای جدید در این حوزه، همواره راهکارهای جدید مورد نیاز است.
دستگاه‌های سی تی اسکن فیلیپس همواره یک قدم جلوتر از نیاز، امکانات تصویربرداری تشخیصی را که قابل تصور نبوده فراهم کرده است. فیلیپس با نوآوری در طراحی محصولات سی تی اسکن، کنترل و مدیریت دوز، افزایش کیفیت تصاویر و معرفی نرم افزارهای بالینی پیشرفته، در افزایش سطح مراقبت از بیماران پیشگام بوده است.
برای آگاهی از اینکه چگونه دستگاه‌های سی تی اسکن فیلیپس می‌توانند پاسخگوی انتظارات شما از تصویربرداری پزشکی باشند، به معرفی محصولات پیشرفته و راهکارهای بالینی فیلیپس در این زمینه می‌پردازیم.

دستگاه‌های سی تی اسکن

فیلیپس با طراحی محصولات سی تی اسکن پیشرفته، سرعت و عملکرد این نوع تصویربرداری را افزایش داده است. شما می‌توانید با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین دستگاه‌های سی تی اسکن مولتی اسلایس، با کیفیت‌ترین و دقیق‌ترین تصاویر تشخیصی را تهیه کنید.
سی تی اسکن فیلیپس دستگاه ها و راهکارها - شرکت تایماز TAIMAZ

IQon Spectral CT

Certainty lives in layers

دستگاه سی تی اسکن 256 اسلایس IQon اولین دستگاه سی تی اسکن اسپکترال دنیا می باشد که با معرفی تکنولوژی دتکتورهای اسپکترال، چشم انداز جدیدی را بروی علم تصویربرداری گشوده است.
دتکتور اسپکترال قابلیت انجام تصویربرداری با طیف انرژی پیوسته را میسر می سازد. به این معنا که تنها در یک اسکن تصویر حاوی اطلاعات انرژی های متفاوت را در اختیار قرار میدهد. علاوه بر مشخصن نمودن محل آناتومی، این دستگاه قادر به مشخص کردن نوع آناتومی نیز هست، به این صورت که با توجه به امکانات کمی سازی موجود و اطلاعات دتکتور اسپکترال، نوع آناتومی را به صورت دقیق مشخص مینماید.

دانلود بروشور

سی تی اسکن های خانواده iCT

سی تی اسکن

دستگاه های سی تی اسکن خانواده iCT با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی ساخت و نرم افزارهای تشخیصی و مدیریتی، پیشگام در زمینه کاهش دوز بیمار، اسکن درسرعت بالا و افزایش کیفیت تصویر می باشد.

دانلود بروشور

سی تی اسکن فیلیپس دستگاه ها و راهکارها - شرکت تایماز TAIMAZ
سی تی اسکن فیلیپس دستگاه ها و راهکارها - شرکت تایماز TAIMAZ

سی تی اسکن های خانواده Ingenuity CT

دستگاه های سی تی اسکن خانواده Ingenuity با بهره مندی از تیوب و دتکتور بسیار قدرتمند و نرم افزارهای کاهش و مدیریت دوز بیمار و سرعت اسکن بالا

دانلود بروشور

Ingenuity Flex

 

 دستگاه سی تی اسکن 16/32 اسلایس مدل Ingenuity Flex ساخته شده بر مبنای پلتفرم Ingenuity CT، قابل رقابت با دستگاه های سی تی اسکن اسلایس بالا

دانلود بروشور 32اسلایس
دانلود بروشور 16اسلایس

سی تی اسکن فیلیپس دستگاه ها و راهکارها - شرکت تایماز TAIMAZ

MX16ᴱⱽᴼ²

سی تی اسکن

دستگاه سی تی اسکن مدل MX16ᴱⱽᴼ² با نرم افزارهای مدیریت دوز، الگوریتم بازسازی تصویر Iterative Reconstruction، نرم افزار کاهاش اثر جذبی فلزات، مشخصات فنی بالا و قیمت مناسب – یکی از بهترین گزینه های انتخابی مراکز درمانی می باشد.

دانلود بروشور

سی تی اسکن فیلیپس دستگاه ها و راهکارها - شرکت تایماز TAIMAZ
سی تی اسکن فیلیپس دستگاه ها و راهکارها - شرکت تایماز

CT Big Bore

شبیه ساز سی تی

دستگاه سی تی سیمولاتور با Bore بالا، تیوب قدرتمند و نرم افزارهای تخصصی تشخیصی، شبیه سازی و Tumor Tracking، دارای بالاترین تعداد مراکز نصب در جهان می باشد.

دانلود بروشور