انفورماتیک بالینی

کاربرد انفورماتیک در بهبود خدمات درمانی

انفورماتیک بالینی

مراکز بهداشتی و درمانی، روزانه با اطلاعات بالینی فراوانی سر و کار دارند. راهکارهای انفورماتیک بالینی فیلیپس اطلاعات بالینی را یکپارچه کرده و تفسیر آن‌ها را ساده‌تر می‌کند.
با راهکارهای انفورماتیک بالینی فیلیپس می‌توان به راحتی اطلاعات پزشکی بیماران را مدیریت و آنالیز کرد. این اطلاعات، به‌طور اتوماتیک از سیستم‌های تصویربرداری‌، مانیتورهای بیماران و دستگا‌های تست‌ قلب جمع‌آوری می‌شوند. راهکارهای انفورماتیک بالینی فیلیپس با نوآوری‌هایی همراه است که باعث پیشرفت چشمگیری در بخش بالینی و گردش کار کل مجموعه می‌شود.
با یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی بیمارستان، اعضای تیم درمانی در هر نقطه‌ای از زنجیره مراقبت از بیمار، به‌راحتی به مجموعه اطلاعات بیمار دسترسی پیدا می‌کنند. این موضوع کمک می‌کند پزشکان و پرستاران دید کامل‌تری نسبت به سلامت عمومی هر بیمار به دست آورند؛ در نتیجه سلامتی تمامی بیماران راحت‌تر کنترل می‌شود.

سیستم IntelliSpace PACS

مدیریت گردش کار سازمان

امکان دسترسی سریع و آسان به تمام اطلاعات پزشکی از هر نقطه، به کادر درمانی این امکان را می‌دهد که در صورت نیاز بتوانند جهت خدمت‌رسانی بهتر به بیمار، تغییراتی در گردش کار مجموعه ایجاد کنند. سیستم IntelliSpace PACS، ابزار منحصر به فردی است که برای تمام اعضای تیم پزشکی در هر بخشی از سازمان قابل استفاده بوده و امکان بررسی بالینی بیماران را در هر زمان و در هر نقطه از بیمارستان، امکان‌پذیر می‌کند.

سیستم ماموگرافی IntelliSpace PACS

بخش ماموگرافی

کد محصول:
۷۱۴۰۷۱
با سیستم ماموگرافی IntelliSpace PACS می‌توان بررسی‌های تشخیصی ماموگرافی را انجام داد. سیستم ماموگرافی IntelliSpace PACS به‌طور خودکار تصاویر را ویرایش کرده و برای پزشک نمایش می‌دهد. ارائه سریع و خودکار تصاویر ماموگرافی با استفاده از این دستگاه موجب راحت‌تر و بهتر شدن تفسیر اطلاعات و در نتیجه تصمیم‌گیری‌های بالینی می‌شود.

دانلود بروشور

سیستم IntelliSpace PACS Anywhere

سیستم پورتابل برای انتشار تصاویر

کد محصول:
NOCTN72
IntelliSpace PACS Anywhere فیلیپس یک ماژول انتشار دهنده تصویر بوده که دسترسی به سیستم IntelliSpace PACS Enterprise 4.4 را گسترده می‌سازد. با استفاده از این سیستم، تیم پزشکی می‌تواند به مجموعه اطلاعات بالینی تمامی دستگاه‌ها دسترسی داشته باشد.

Measurement Assistant

نرم‌افزار بالینی

کد محصول:
NOCTN283
سیستم Measurement Assistant امکان تفسیر سریع‌تر تصاویر را با ثبت اندازه‌گیری‌های انجام شده و ایجاد یک جدول برای گزارش نتایج که در آن اندازه‌گیری‌های جدید و قدیم آورده شده است، فراهم کرده و بدین ترتیب گردش کاری را بسیار ساده می‌کند.

Oncology Dashboard

نرم‌افزار بالینی

کد محصول:
NOCTN282
Oncology Dashboard برنامه‌ای است که بر روی IntelliSpace Radiology وIntelliSpace Enterprise اجرا می‌شود و دسترسی آسان به اطلاعات مورد نیاز پزشک در مورد بیماری، روش درمان و پیگیری بیمار را فراهم می‌آورد.

دانلود بروشور

ابزار IntelliSpace VL Capture

ابزار گردش کار نوری بصری

کد محصول:
NOCTN301
ابزار IntelliSpace VL Capture یک قالب‌ نوری بصری استاندارد را به صورت شخصی فراهم می‌کند که با حفظ اطلاعات بالینی، گردش کاری را بهبود می‌بخشد.

سیستم IntelliSpace PACS Federation

سیستم چند سازمانی PACS

کد محصول:
NOCTN74
سیستم IntelliSpace PACS 4.4 فیلیپس، نسل اول سیستم‌هایی بوده که قابلیت یکپارچه سازی بالینی را فراهم کرده است. این سیستم به بیمارستان‌ها و مراکز تصویربرداری اجازه می‌دهد تا اطلاعات مربوط به یک بیمار را از مراکز مختلف جمع‌آوری کرده و مدارک پزشکی بیمار را به صورت جامع ذخیره کنند.

IntelliSpace PACS iVault

راهکار بایگانی PACS

کد محصول:
NOCTN75
IntelliSpace PACS iVault یک راهکار برای بایگانی سریع و آنلاین تصاویر پزشکی است که تصاویر و اطلاعات را برای تمامی کاربران سازمان فراهم می‌آورد. این فناوری می‌تواند به طور همزمان، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار صدها کاربر قرار دهد.

دانلود بروشور

سیستم IntelliSpace Perinatal

سیستم اطلاعات پیش از زایمان

سیستم IntelliSpace Perinatal فیلیپس، یک راهکار برای مدیریت اطلاعات خانم‌های باردار است که به منظور ارائه مراقبت کامل در دوره زایمان طراحی شده است. این سیستم اطلاعات مربوط به اولین دردهای زایمان تا اتمام زایمان و نیز ویزیت‌های بعد از زایمان را پوشش می‌دهد.

IntelliSpace Critical Care and Anesthesia

سیستم اطلاعات مراقبت‌های ویژه و بیهوشی

با افزایش هزینه‌های بهداشت و درمان، کمبود نیروی انسانی و نیاز به انطباق با استانداردهای ملی، استفاده بهینه از اطلاعات بالینی یکی از فعالیت‌های کلیدی در بهبود کیفیت بهداشت و درمان محسوب می‌شود. سیستم بیهوشی و مراقبت‌های ویژه (IntelliSpace (ICCA، با بیشتر انواع پرونده‌های سلامت الکترونیکی (EMR) سازگار است. این سیستم با ارائه نرم‌افزارهای پیشرفته تصمیم‌گیری بالینی، مستندسازی ساختاریافته اطلاعات و ابزارهای تحلیلی به گرفتن بهترین تصمیمات بالینی در روند مراقبت از بیماران کمک می‌کند.

IntelliSpace Portal 8.0

تحلیل‌های پیشرفته نیازمند راهکارهای جامع هستند. IntelliSpace Portal 8.0 یک پلت‌فورم بصری پیشرفته است که به خصوص برای بررسی سریع و پیگیری دقیق موارد بالینی پیچیده یک راهکار یکپارچه را ارائه می‌کند.

IntelliSpace Cardiovascular

سیستم مدیریت اطلاعات و تصاویر

سیستم IntelliSpace Cardiovascular جهت تسهیل گردش کار و بهبود روند مراقبت از بیماران قلبی و عروقی طراحی شده است.

رادیولوژی

پیشرفت در افزایش کیفیت تصاویر، ابزارهای بررسی و تحلیل و دیجیتال شدن تصاویر موجب تغییر گردش کار بخش رادیولوژی شده است. تمامی این پیشرفت‌ها منجر به افزایش کارایی بخش رادیولوژی شده و فشار کاری را از حجم کار به سمت کیفیت کار سوق داده به طوری که امکان تشخیص سریع‌تر و دقیق‌تر را فراهم نموده است.
ما به شما در ساده‌تر شدن فرآیند تصویربرداری رادیولوژی، افزایش کارایی و دسترسی امن به اطلاعات تصویربرداری کمک می‌کنیم.

کاردیولوژی و رادیولوژی پیشرفته

با استفاده از یک پلت‌فرم یکپارچه که امکانات بصری پیشرفته را در کنار مدیریت گردش کار فراهم آورده است می‌توان ارتباط بین تیم‌های پزشکی مختلف را در کل سازمان امکان‌پذیر نمود.