راهکارهای پاتولوژی فیلیپس

به اشتراک‌گذاری دانش،

دانش را افزوده، کارایی را چند برابر، مشاوره را سریع‌تر و بینش را عمیق‌تر می‌نماید.

راهکارهای پاتولوژی فیلیپس

به عنوان یک پاتولوژیست، با دسترسی آسان به اطلاعات مربوط به هر بیمار می‌توانید تصمیمات سنجیده‌تر و آگاهانه‌تری بگیرید. راهکار پاتولوژی IntelliSite راهکارهای پاتولوژی فیلیپس، یک پلتفرم کارآمد است که به کمک تصاویر دیجیتال با وضوح بالا، به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیمار و بررسی وضعیت هر بیمار به طور اختصاصی باعث افزایش بهره‌وری در آزمایشگاه‌های پاتولوژی می‌شود. به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به هر بیمار بین تیم پزشکی و کادر مراقبتی می‌تواند به رفع چالش کنونی آزمایشگاه‌های شلوغ که همان طولانی شدن زمان دستیابی به نتایج پاتولوژی است، کمک شایانی کند.
شرکت تایماز - taimaz - راهکارهای پاتولوژی فیلیپس

IntelliSite Ultra Fast Scanner

اسکنر دیجیتال پاتولوژی

این اسکنر اسلاید دیجیتال با داشتن فضای کاری روشن و شفاف می‌تواند ملزومات هیستوپاتولوژی را برای انجام آزمایش‌های روتین در آزمایشگاه‌های بزرگ و مراکز مختلف پاتولوژی فراهم کند.

IntelliSite Image Management System

تصاویر پاتولوژی

سیستم مدیریت تصاویر پاتولوژی IntelliSite IMS فیلیپس با هدف افزایش کارایی و اثربخشی آزمایشگاه‌های پاتولوژی، ارائه شده است. طراحی مقیاس‌پذیر این سیستم، امکان تطابق آن با گردش کار و زیرساخت‌های IT مختلف را فراهم کرده است.
شرکت تایماز - taimaz - راهکارهای پاتولوژی فیلیپس
شرکت تایماز - taimaz - راهکارهای پاتولوژی فیلیپس

IntelliSite Pathologist Suite

سیستم ذخیره پرونده‌های پاتولوژی

سیستم IntelliSite Pathologist Suite به منظور دسترسی سریع متخصصین پاتولوژی به پرونده‌های مختلف و دسترسی آسان به اطلاعات و منابع مربوطه، طراحی شده است. با بکارگیری این سیستم امکان تصمیم‌گیری‌های آگاهانه‌‌تر برای پزشک به وجود آمده است.