با دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس، تفاوت را احساس کنید.

دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس (اشعه ایکس تهاجمی)

دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس در درمان‌های Minimally Invasive منجر به بهبود نتایج درمان و نجات زندگی بیماران می‌شود. سیستم آنژیوگرافی فیلیپس با هدف درمان امن‌تر، موثرتر و قابل تکرار برای بیماران ارائه شده است. تکنیک‌های نوین فیلیپس علاوه بر تغییر زندگی بیماران، هزینه‌های پزشکی را نیز به طور چشمگیری کاهش داده است.
Azurion
دستگاه آنژیوگرافی
مبنای طراحی دستگاه آزوریون افزایش گردش کار در بخش کت لب بوده و این امکان را به متخصصین اینترونشنمی دهد که ضمن ارتقا تعداد پذیرش بیماران، با تسهیل پروسه های اینترونشن، کارایی و ثبات آنژیوگرافی های تشخیصی و درمانی را افزایش دهند.

 

ادامه مطلب

شرکت تایماز نماینده دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس (اشعه ایکس تهاجمی) - taimaz
شرکت تایماز نماینده دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس (اشعه ایکس تهاجمی) - taimaz
Allura Xper FD10
دستگاه آنژیوگرافی

دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس مدل Allura Xper FD10 به دو صورت زمینی و سقفی ارایه میگردد. در حالت سقفی به دلیل ثبات کامل حرکتی هیچگونه لرزشی ایجاد نمی گردد. این دستگاه تصاویر عروق کرونر را با کیفیت بی نظیری ارایه میکند و جهت انجام آنژیوگرافی قلبی و عروقی مورد استفاده واقع می شود.

اطلاعات بیشتر

Allura Xper FD10/10
دستگاه آنژیوگرافی

دستگاه  آنژیوگرافی بای پلین  فیلیپس مدل Allura Xper  FD10/10 امکانات و پروتکل های ویژه ای جهت انجام آنژیوگرافی های قلبی، کودکان و الکتروفیزیولوژی داده  است.

دانلود بروشور

دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس (اشعه ایکس تهاجمی) - تایماز - taimaz
دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس (اشعه ایکس تهاجمی) - تایماز - taimaz
Allura Xper FD20
دستگاه آنژیوگرافی
دستگاه پیشرفته آنژیوگرافی فیلیپس مدل Allura Xper FD20 با ارایه دتکتور با سایز 20 اینچ، طیف وسیعی از پروسه های قلبی و عروقی را پوشش میدهد. این دستگاه در کنار انجام PTCA، دستگاهی ایده آل جهت انجام آنژیوگرافی های عروقی و مغزی می باشد.

اطلاعات بیشتر

Veradius Unity
Mobile C-arm with Flat Detector
دستگاه آنژیوگرافی Veradius Unity با فراهم کردن تصاویر با کیفیت برای پزشک، این اطمینان را می‌دهد که فنر، استنت یا Pacemaker در ناحیه درستی قرار گرفته است. با بکارگیری این دستگاه، روند تصویربرداری در اتاق عمل کاملا متحول شده و کارایی تیم جراحی چندین برابر می‌شود.

دانلود بروشور

دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس (اشعه ایکس تهاجمی) - تایماز - taimaz
دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس (اشعه ایکس تهاجمی) - تایماز - taimaz
BV Endura
Mobile C-arm
دستگاه فلوروسکوپی پرتابل

دستگاه فلوروسکوپی پرتابل BV Endura با توان 3.15 کیلو وات، بالاترین توان دستگاه های هم ردیف خود را دارا میباشد. توان بالای این دستگاه امکان تهیه تصاویر با کیفیت بسیار بالا خصوصا در جراحی های ارتوپدی بیماران سنگین وزن را فراهم میاورد.

دانلود بروشور

BV Pulsera
Mobile C-arm
دستگاه پرتابل فلوروسکوپی BV Pulsera امکان تهیه تصاویر با کیفیت بالا را از Pacemaker و ایمپلنت‌های biventricular تا بررسی بایپس و ترمیم AAA فراهم می‌آورد. این دستگاه آنقدر دقیق است که می‌تواند با اطمینان خاطر در بیماران دچار بیماری عروقی پیچیده، بیماران با آناتومی متراکم و بیماران چاق استفاده شود.

دانلود بروشور

دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس (اشعه ایکس تهاجمی) - تایماز - taimaz
دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس (اشعه ایکس تهاجمی) - تایماز - taimaz
Allura Xper FD20/20
دستگاه آنژیوگرافی
دستگاه آنژیوگرافی بای پلین مدل Allura Xper FD20/20 دستگاهی منحصر به فرد جهت تشخیص و انجام پروسه های اینترونشن عروق مغزی میباشد. این دستگاه با استفاده از نرم افزارهای تخصصی نرواینترونشن و همچنین ارائه دو دتکتور بزرگ با سایز 20 اینچ تصاویری بسیار واضح با رزولوشن 2K از مرفولوژی عروق ارائه می دهد.

دانلود بروشور

Allura Xper FD20/10
دستگاه آنژیوگرافی
دستگاه آنژیوگرافی بای پلین مدل Allura Xper FD20/10 طیف وسیعی از آنژیوگرافی های قلبی و عروقی را پوشش میدهد. با این دستگاه علاوه بر انجام آنژیوگرافی های پیچیده، میزان دوز به مقدار قابل توجهی کاهش میابد.

اطلاعات بیشتر

دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس (اشعه ایکس تهاجمی) - تایماز - taimaz
آنژیوگرافی عروق کرونری
انجام آنژیوگرافی پیچیده برای درمان بیماری‌هایی مانند انسداد کامل و مزمن، درمان bifurcation و بیماری همزمان چند رگ، نیازمند صرف وقت زیادی است که ممکن است میزان در معرض اشعه قرار گرفتن را برای کارکنان و بیماران افزایش دهد. کاهش ضخامت strut باعث می‌شود تا استنت به سختی در تصویربرداری مشاهده شود. همچنین حفظ کیفیت تصاویر با جلوگیری از نفروپاتی ناشی از کنتراست، بسیار ضروری است.
الکتروفیزیولوژی
اگر می‌خواهید بستری ایده‌آل برای تکنیک‌های نوآورانه الکتروفیزیولوژی ایجاد کنید، فیلیپس به شما کمک می‌کند. بهره‌مندی از سیستم‌های تصویربرداری با چند ماژول، ثبت نتایج، امکان نقشه‌برداری، سیستم رباتیک و برنامه‌های IT باعث سهولت کار و افزایش بهره‌وری می‌شود. تصویربرداری پیشرفته سه بعدی فیلیپس امکان بررسی آناتومی پیچیده قلب را فراهم کرده و به شما کمک می‌کند تا حین انجام عمل، کاتتر را در مسیر درستی هدایت کنید.
بیماری ساختاری قلب
پروسه جدید و پیچیده SHD نیازمند کار تیمی متخصصین مختلف بوده و به کمک دستگاه‌های تصویربرداری اشعه ایکس برای هدایت کردن و اکو برای مشاهده دقیق آناتومی قلب انجام می‌شود. تصویربرداری سه بعدی به تشخیص دقیق TAVR، مشکلات دریچه میترال یا انسداد LAA کمک می‌کند و امکان ارزیابی سریع نتایج را برای پزشک فراهم می‌نماید. ابزارهای تخصصی و ماژول‌های تصویربرداری فیلیپس باعث ارتقای عملکرد متخصصین قلب چه در مرحله تشخیص و چه در مرحله درمان بیمار می‌شود.
بیماری‌های قلبی مادرزادی
در تصویربرداری از کودکان، دستگاه باید متناسب با وزن کودک تنظیم شود تا حداقل دوز اشعه ایکس به بدن کودک برسد و از طرفی تصاویر نباید کیفیت پایینی داشته باشند. نکته قابل توجه این است که اگر دوز اشعه ایکس درست تنظیم نشده باشد، کیفیت تصاویر و اطلاعات آناتومیک که در روند درمان کودک نقش بسزایی دارند، تحت تاثیر قرار گرفته و نتایج قابل اطمینان نخواهد بود. دستگاه آنژیوگرافی AlluraClarity تصاویر با کیفیت بالا را با انتقال اشعه ایکس با دوز خیلی پایین فراهم می‌کند. این دستگاه تصاویری با دقت، صحت و شفافیت بسیار مناسب فراهم می‌نماید.
نورورادیولوژی تهاجمی (رادیولوژی مغز و اعصاب)
دستگاه NeuroSuite فیلیپس راهکاری برای افزایش توانمندی شما برای درمان بیمارانتان بوده که می‌تواند به هدایت کردن پروسه نورورادیولوژی کمک شایانی کند. تکنولوژی‌های نوین تصویربرداری، کیفیت تصاویر دو بعدی و سه بعدی را تا حدی افزایش داده است که تمامی جزئیات عروق داخل جمجمه و ابزارهای تعبیه شده در این فضا قابل مشاهده است. با استفاده از سیستم AlluraClarity فیلیپس که مجهز به تکنولوژی ClarityIQ است می‌توانید برای بیمارانی که شرایط پیچیده‌ای دارند، روش‌های درمانی خود را توسعه دهید.
درمان سکته مغزی
با ارائه دستگاه‌های پیشرفته جهت برطرف کردن لخته‌های موجود در عروق، درمان‌های اندوواسکولار در بیماران دچار سکته مغزی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در حال حاضر بخش اعظمی از آنژیوگرافی سکته مغزی با دستگاه‌های فیلیپس قابل انجام است. دستگاه NeuroSuite در پیشبرد روند درمان سکته مغزی کاربرد دارد و به مراقبت پیشرفته بیماران در هر مرحله از سکته مغزی کمک می‌کند. تکنولوژی‌های نوین فیلیپس توانسته است جزئیات عروق و ابزارهای موجود در مغز را به خوبی آشکار سازد.
بیماری عروق پریفرال
بیماران دیابتی در معرض خطر ابتلا به بیماری‌های عروق پریفرال مانند ایسکمی اندام حیاتی هستند. برای این بیماران، پیشگیری و مداخله زودهنگام اهمیت بسزایی دارد. دستگاه آنژیوگرافی Allura FD20 X-ray با ارائه تصاویر با کیفیت و بکارگیری ابزارهای تصویربرداری پیشرفته در تشخیص و درمان این نوع بیماری‌ها بسیار کمک کننده هستند. به عنوان مثال، تصویربرداری Perfusion دو بعدی می‌تواند به منظور ارزیابی پرفیوژن بافت، تعیین برنامه درمان، مشخص کردن ناحیه دچار ضایعه و مانیتورینگ ریواسکولاریزاسیون در حین و بعد از فرآیند درمان استفاده شود.
جراحی عروق
فیلیپس با داشتن تجربه‌ای درخشان در زمینه جراحی عروق، راهکارهایی را ارائه کرده است که در پروسه‌های مختلف از AAA و دسترسی به عروق تا EVAR و TEVAR، تمامی نیازهای درمانی را پوشش می‌دهد.
رادیولوژی مداخله‌ای
هدف نهایی در درمان ایسکمی اندام‌های حیاتی، آمبولیزاسیون فیبروئید رحم، انجام EVAR، TACE و ابلیشن از راه پوست این است که یک برنامه صحیح برای درمان در نظر گرفته شود و فرآیند درمان به طور دقیق پیش رود. با بکارگیری تصویربرداری تحت گاید و داده‌های سه بعدی، امکان ارزیابی ماهیت و موقعیت شرایط پاتولوژیک ایجاد شده، وجود دارد. با وجود این سیستم می‌توان حتی حین جراحی، یک ارزیابی به موقع در مورد نحوه درمان داشت.
جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات
راهکارهای پیشرفته تصویربرداری فیلیپس، فرآیندهای درمان را تسهیل کرده و تحت کنترل بیشتری قرار داده و باعث شده است تا اتاق جراحی پیشرفته‌تری به وجود آید. محصولات فیلیپس با فراهم کردن امکانات تصویربرداری پیشرفته و پوشش دادن کلیه نیازهای بالینی توانسته است به انجام بهتر پروسه‌های ارتوپدی، مغز و اعصاب و ستون فقرات کمک کند.
درمان درد
متخصصین درد از روش‌های مختلف تشخیصی و مداخله‌ای برای بهبود کیفیت زندگی بیمارانشان استفاده می‌کنند. در کنترل و مدیریت درد، دسترسی آسان به ناحیه درد و تصویربرداری با کیفیت بالا فاکتورهای مهمی در موفقیت روند درمان هستند. دستگاه‌های اشعه ایکس ثابت و پرتابل فیلیپس امکان انجام روش‌های مختلف درمان درد مانند میلوگرام، ورتبروپلاستی و پروسه‌های مداخله‌ای ستون فقرات را فراهم می‌کنند.
جراحی ارتوپدی
در جراحی ارتوپدی، مشاهده ساختار پیچیده استخوان برای قرار دادن دقیق ابزارها در ناحیه هدف و نیز گرفتن تصاویر با کیفیت بسیار ضروری است. راهکارهای فیلیپس در تصویربرداری پرتابل طی جراحی، در بسیاری از جراحی‌های باز و Minimally Invasive ارتوپدی قابل استفاده هستند. با بکارگیری تصاویر با کنتراست بالا و با حداقل خطا می‌توانید جراحی‌های پیچیده ستون‌فقرات و شکستگی‌ها را با اطمینان خاطر انجام دهید.
پروسه‌ تروما
در بخش اورژانس، تشخیص سریع و دقیق مشکلات بیمار بدون حرکت دادن او بسیار مهم است. دستگاه‌های تصویربرداری فیلیپس مجهز به بازوی متحرک C شکل (Mobile C-arm) بوده و می‌توانند به آسانی در موقعیت مورد نظر قرار گرفته و تصویربرداری را با دقت بالا انجام دهند. این دستگاه‌ها به طور اتوماتیک با آناتومی‌های مختلف تطبیق یافته و در اولین تصویربرداری، بهترین تصویر ممکن را به پزشک ارائه می‌دهند.
پروسه اورولوژی
در پروسه اورولوژی، کیفیت تصاویر با کنتراست بالا و قدرت نفوذ اشعه در ارگان‌های متراکم بسیار ضروری است. دستگاه‌های تصویربرداری فیلیپس مجهز به بازوی متحرک C شکل (Mobile C-arm) بوده و به تشخیص سنگ‌های کلیوی و یورودینامیک در افراد نرمال و چاق کمک می‌کنند. این دستگاه‌های تصویربرداری به آسانی در موقعیت مورد نظر قرار گرفته و مي‌توانند به انجام پروسه‌های پیچیده کمک کنند.