پاتولوژی

به اشتراک‌گذاری مطالب،

دانش را افزوده، کارایی را چند برابر، مشاوره را سریع‌تر و بینش را عمیق‌تر می‌نماید.

پاتولوژی

به عنوان یک پاتولوژیست، با دسترسی آسان به اطلاعات مربوط به هر بیمار می‌توانید تصمیمات سنجیده‌تر و آگاهانه‌تری بگیرید. راهکار پاتولوژی IntelliSite فیلیپس، یک پلت فورم کارآمد است که به کمک تصاویر دیجیتال با وضوح بالا، به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیمار و بررسی وضعیت هر بیمار به طور اختصاصی باعث افزایش بهره‌وری در آزمایشگاه‌های پاتولوژی می‌شود. به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به هر بیمار بین تیم پزشکی و کادر مراقبتی می‌تواند به رفع چالش کنونی آزمایشگاه‌های شلوغ که همان طولانی شدن زمان دستیابی به نتایج پاتولوژی است، کمک شایانی کند.

IntelliSite Ultra Fast Scanner

اسکنر دیجیتال پاتولوژی

این اسکنر اسلاید دیجیتال با داشتن فضای کاری روشن و شفاف می‌تواند ملزومات هیستوپاتولوژی را برای انجام آزمایش‌های روتین در آزمایشگاه‌های بزرگ و مراکز مختلف پاتولوژی فراهم کند.

IntelliSite Image Management System

تصاویر پاتولوژی

سیستم مدیریت تصاویر پاتولوژی IntelliSite IMS فیلیپس با هدف افزایش کارایی و اثربخشی آزمایشگاه‌های پاتولوژی، ارائه شده است. طراحی مقیاس‌پذیر این سیستم، امکان تطابق آن با گردش کار و زیرساخت‌های IT مختلف را فراهم کرده است.

IntelliSite Pathologist Suite

سیستم ذخیره پرونده‌های پاتولوژی

سیستم IntelliSite Pathologist Suite به منظور دسترسی سریع متخصصین پاتولوژی به پرونده‌های مختلف و دسترسی آسان به اطلاعات و منابع مربوطه، طراحی شده است. با بکارگیری این سیستم امکان تصمیم‌گیری‌های آگاهانه‌‌تر برای پزشک به وجود آمده است.