سی تی اسکن

راهکارهای سی تی اسکن

سی تی اسکن

دستگاه‌های سی تی اسکن فیلیپس امکانات تصویربرداری تشخیصی که هرگز قابل تصور نبوده است را فراهم کرده است. فیلیپس توانسته است با نوآوری در طراحی محصولات سی تی اسکن، کنترل دوز پرتو، افزایش کیفیت تصاویر و افزودن برنامه‌های بالینی پیشرفته، سطح مراقبت از بیماران را ارتقا دهد.
برای آگاهی از اینکه چگونه دستگاه‌های سی تی اسکن فیلیپس می‌توانند پاسخگوی انتظارات شما از تصویربرداری باشند، به معرفی محصولات پیشرفته و راهکارهای بالینی فیلیپس در این زمینه می‌پردازیم.

دستگاه‌های سی تی اسکن

فیلیپس با طراحی محصولات سی تی اسکن پیشرفته، سرعت و عملکرد این نوع تصویربرداری را افزایش داده است. شما می‌توانید با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین دستگاه‌های سی تی Multislice، با کیفیت‌ترین و دقیق‌ترین تصاویر را تهیه کنید.

IQon Spectral CT

Certainty lives in layers

IQon Spectral CT اولین سی تی Spectral دنیاست که تصاویر بسیار دقیقی را تنها در یک اسکن و با انتقال کمترین میزان دوز پرتو به بیمار ارائه می‌دهد. این قابلیت، احتمال تشخیص صحیح و دقیق بیماری را بسیار افزایش داده و می‌تواند در اولین اسکن، نتایج قابل اعتمادی را در اختیار پزشک قرار دهد.

دانلود بروشور

iCT Family

سی تی اسکن

iCT Family از سخت افزارهای پیشرفته و منحصر به فردی استفاده می‌کند که امکانات تشخیصی پیشرفته‌ای را در زمینه قلب و عروق فراهم می‌آورد.

دانلود بروشور

Ingenuity CT Family

سی تی اسکن

Ingenuity CT Family فیلیپس، امکاناتی مانند وضوح بالای تصویر، انتقال دوز کم به بیمار، یکپارچگی در نتایج اسکن، مراقبت بهتر از بیماران و صرفه اقتصادی بیشتر را فراهم می‌کند.

دانلود بروشور

Ingenuity Flex³²

سی تی اسکن

Ingenuity Flex³² فیلیپس بر مبنای پلت فورم Ingenuity CT ساخته شده است که به شما این امکان را می‌دهد تا مراقبت از بیماران را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. این دستگاه با ارسال کمترین میزان دوز به بیمار، تصاویری با کیفیت بالا ارائه می‌دهد.

دانلود بروشور

CT Big Bore

شبیه ساز سی تی

CT Big Bore یک شبیه ساز سی تی است که نیازهای آنکولوژی تابشی را مرتفع می‌سازد و تمرکز آن بر روی دقت، موقعیت قرارگیری بیمار و کیفیت تصویربرداری است.

دانلود بروشور

MX16ᴱᵛᵒ

سی تی اسکن

سی تی اسکن MX16ᴱᵛᵒ توانسته است با ارائه تصاویر با کیفیت استثنایی، ارسال دوز کم به بیمار، ارائه نتایج قابل اعتماد به پزشک و کاهش هزینه‌های پزشک، نحوه مراقبت از بیماران را متحول کند.

دانلود بروشور

کیفیت تصاویر و کنترل دوز پرتو

محصولات مختلف جهت افزایش کیفیت تصاویر و کنترل دوز پرتو در ادامه معرفی شده‌اند.

Iterative Model Reconstruction

تکنولوژی بازسازی

IMR مسیر جدیدی را در افزایش کیفیت تصاویر سی تی با کنتراست پایین و بدون نویز ایجاد کرده است. بکارگیری سخت افزارهای نوین و الگوریتم‌های پیشرفته بازسازی موجب افزایش سرعت بازسازی شده است به گونه‌ای که این فرآیند برای بیشتر پروتکل‌های مرجع، در کمتر از 3 دقیقه انجام می‌شود.

iDose⁴

الگوریتم بازسازی

iDose⁴ یک راهکار نوآورانه برای سفارشی کردن کیفیت تصاویر در دوز پایین بر اساس نیازهای بیمار است. چنانچه iDose⁴ با تکنولوژی‌های پیشرفته iCT، Ingenuity و اسکنرهای مدرن فیلیپس استفاده شود، امکان کنترل فاکتورهای مهم مراقبت از بیماران مانند ارسال دوز و انرژی کم به بدن بیمار و نیاز کمتر به ماده حاجب را فراهم می‌آورد.

دانلود بروشور

O-MAR

کاهش آرتیفکت‌های فلزی برای ایمپلنت‌های ارتوپدی

O-MAR با کاهش آرتیفکت‌های مربوط به سخت شدن اشعه و کاهش شدید فوتون ناشی از وجود قطعات فلزی درون بدن، به بهبود تصاویر آناتومیک تهیه شده از بدن بیمار کمک می‌کند.

DoseWise Portal 2.0

راهکار کنترل دوز تابشی

DoseWise Portal 2.0 یک نرم افزار مبتنی بر وب است که میزان در معرض تابش قرار گرفتن بیمار و کارکنان را جمع‌آوری، اندازه‌گیری، تحلیل و گزارش کرده و به شما کمک می‌کند تا کیفیت مراقبت از بیماران، راندمان تصویربرداری و سلامت بیماران و کارکنان را بهبود دهید. DoseWise Portal اطلاعات مربوط به میزان دوز اشعه ایکس را از بخش‌های مختلف در یک نرم افزار مرکزی جمع‌آوری می‌کند.

پلت فورم بالینی

محصول پلت فورم بالینی در ادامه معرفی شده است.

iPatient

راهکار بالینی

نرم افزار iPatient فیلیپس، امکان تصویربرداری پیشرفته بیمار محور را با در نظر گرفتن مواردی چون کنترل دوز پرتو ارسال شده به بدن بیمار و افزایش کیفیت تصویر گرفته شده، فراهم می‌کند.

دانلود بروشور

IntelliSpace Portal 9.0

تمامی تحلیل‌های پیشرفته، نیازمند راهکاری جامع هستند. IntelliSpace Portal 9.0 یک پلت فورم تصویری پیشرفته است که با افزایش قدرت تشخیص شما به ویژه هنگام خواندن تصویر و پیگیری موارد بالینی پیچیده، موجب تسریع و کارایی بیشتر فعالیت‌های شما می‌شود.

دانلود بروشور

کنترل دوز تابشی

راهکارهای DoseWise با در اختیار گذاشتن مجموعه کاملی از ابزارهای کنترل دوز تابشی، برنامه‌های آموزشی و بکارگیری تکنولوژی‌های همه جانبه در محصولات فیلیپس، امکان مراقبت بهینه از بیماران، تأمین ایمنی کارکنان و پیاده‌سازی استانداردهای مربوطه را فراهم می‌کنند.