رادیولوژی

دستگاه‌های رادیولوژی فیلیپس، مطابق با نيازهای خاص هر مرکز

رادیولوژی

تجهیزات، نرم‌افزارها و راهکارهای رادیولوژی فیلیپس با شرایط مختلف قابل انطباق هستند. فیلیپس انواع دستگاه‌های رادیولوژی را برای استفاده‌های مختلف از دستگاه‌های پرتابل تا اتاق‌های کاملاً مجهز به دستگاه دیجیتال اشعه ایکس، متناسب با نیازمندی‌ها و بودجه شما ارائه کرده است. تمامی دستگاه‌های رادیولوژی فیلیپس هر زمان که شما بخواهید یا بودجه شما اجازه دهد، قابل ارتقا هستند. فیلیپس با بیش از ۱۰۰ سال تجربه توانسته است دستگاه‌های رادیولوژی پیشرفته و قابل اطمینانی را در اختیار شما قرار دهد.

DuraDiagnost

دستگاه رادیولوژی دیجیتال ستونی زمینی

با دستگاه‌های رادیولوژی دیجیتال می‌توانید معاینه بیمارانتان را در کمترین زمان ممکن، به راحتی و بسیار دقیق انجام دهید. با بکارگیری دستگاه‌های رادیولوژی پیشرفته فیلیپس، خدمات تصویربرداری را با کیفیت بالا ارائه دهید و رضایت بیماران خود را جلب نمایید.

دانلود بروشور

DigitalDiagnost

راهکار رادیولوژی دیجیتال سقفی تلسکوپی

با استفاده از راهکار رادیولوژی دیجیتال فیلیپس، بهترین تصاویر رادیولوژی دیجیتال را در بخش تصویربرداری یا اورژانس تهیه كنید. شما می‌توانید بر اساس نیازمندی‌ها و بودجه خود، مناسب‌ترین دستگاه رادیولوژی دیجیتال را انتخاب نمایید.

دانلود بروشور

MobileDiagnost wDR

دستگاه اشعه ایکس دیجیتال موبایل با ستون متحرک

این دستگاه تصویربرداری با داشتن ستون متحرک به راحتی در موقعیت مناسب قرار گرفته و در کمترین زمان ممکن، تصاویر با کیفیت بالا را از بیمار در هر بخشی از بیمارستان که بستری باشد، تهیه می‌کند.

دانلود بروشور

SkyFlow

نرم‌افزار اصلاح اشعه ثانویه (Scatter)

نرم‌افزار SkyFlow فیلیپس اثرات پراکندگی اشعه را در معاینات بدون گرید قفسه سینه کاهش می‌دهد و موجب ایجاد تصاویر با کنتراست بالا می‌شود. این نرم‌افزار جایگزین مناسبی برای گرید می‌باشد و باعث صرفه‌جویی در زمان، کاهش وزن دتکتور، بهبود گردش کار و کاهش دوز جذبی بیمار و کادر درمانی می‌شود.