راهکارهای انفورماتیک پزشکی فیلیپس

راهکارهای انفورماتیک پزشکی فیلیپس

راهکارهای انفورماتیک پزشکی فیلیپس

مراکز بهداشتی و درمانی، روزانه با اطلاعات بالینی فراوانی سر و کار دارند. راهکارهای انفورماتیک پزشکی فیلیپس اطلاعات بالینی را یکپارچه کرده و تفسیر آن‌ها را ساده‌تر می‌کند.
با راهکارهای انفورماتیک پزشکی فیلیپس می‌توان به راحتی اطلاعات پزشکی بیماران را مدیریت و آنالیز کرد. این اطلاعات، به‌طور اتوماتیک از سیستم‌های تصویربرداری‌، مانیتورهای بیماران و دستگا‌های تست‌ قلب جمع‌آوری می‌شوند. راهکارهای انفورماتیک پزشکی فیلیپس با نوآوری‌هایی همراه است که باعث پیشرفت چشمگیری در بخش بالینی و گردش کار کل مجموعه می‌شود.
با یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی بیمارستان، اعضای تیم درمانی در هر نقطه‌ای از زنجیره مراقبت از بیمار، به‌راحتی به مجموعه اطلاعات بیمار دسترسی پیدا می‌کنند. این موضوع کمک می‌کند پزشکان و پرستاران دید کامل‌تری نسبت به سلامت عمومی هر بیمار به دست آورند؛ در نتیجه سلامتی تمامی بیماران راحت‌تر کنترل می‌شود.

 PACS

مدیریت گردش کار سازمان

امکان دسترسی سریع و آسان به تمام اطلاعات پزشکی از هر نقطه، به کادر درمانی این امکان را می‌دهد که در صورت نیاز بتوانند جهت خدمت‌رسانی بهتر به بیمار، تغییراتی در گردش کار مجموعه ایجاد کنند. سیستم PACS، ابزار منحصر به فردی است که برای تمام اعضای تیم پزشکی در هر بخشی از سازمان قابل استفاده بوده و امکان بررسی بالینی بیماران را در هر زمان و در هر نقطه از بیمارستان، امکان‌پذیر می‌کند.

راهکارهای انفورماتیک پزشکی فیلیپس - شرکت تجهیزات پزشکی و سلامت تایماز نماینده فیلیپس - TAIMAZ

IntelliSpace Portal

تحلیل‌های پیشرفته نیازمند راهکارهای جامع هستند. IntelliSpace Portal یک پلتفرم بصری پیشرفته است که به خصوص برای بررسی سریع و پیگیری دقیق موارد بالینی پیچیده یک راهکار یکپارچه را ارایه می‌کند. این راهکار امکان استفاده از  70 نرم افزار در حوزه های مختلف تصاویر سی تی اسکن، ام ار ای، پزشکی هسته ای و سونوگرافی را به صورت یکجا فراهم می آورد. مدل های جدید این راهکار به صورت server based عرضه می شود که قابلیت دسترسی برای رادیولوژیست و کادر پزشکی را در نقاط مختلف بیمارستان و حتی خارج از بیمارستان فراهم می آورد. این راهکار قابلیت گسترش نرم افزاری را به راحتی میسر میسازد. لازم به ذکر است IntelliSpace Portal نرم افزار های مختلف و قدرتمندی در حوزه های قلبی عروقی، اونکولوژی، نورولوژی و اورتوپدی را شامل میشود.

به طور خلاصه می توان گفت این راهکارسرعت و دقت تشخیص بیماری از روی تصاویر را افزایش میدهد و همچنین پروسه Follow up بیمار را تسهیل میکند. کاهش زمان تشخیص و هزینه های بیمارستانی از مزایای استفاده از پلتفرم کمپانی فیلیپس میباشد.

IntelliSpace Portal برای بیش از 5 سال متوالی (از سال 2014 تا 2018) در رنکینگ جهانی Best in KLAS حایز رتبه نخست در میان سایر Advanced Visualization ها شده است.

دانلود بروشور

IntelliSpace Cardiovascular

سیستم IntelliSpace Cardiovascular برای تسهیل گردش کار و بهبود روند مراقبت از بیماران قلبی و عروقی طراحی شده است. این سیستم راهکاری برای مدیریت اطلاعات و تصاویر حوزه قلبی است و این کار را از طریق فراهم آوردن امکان مقایسه تصاویر بخش های مختلف آنژیوگرافی، سی تی اسکن، ام ار ای، پزشکی هسته ای، اکو و گزارش نویسی پیشرفته  برای آنها انجام می دهد. این راهکار امکان گزارش نویسی وضعیت بیمار، داروهای استفاده شده در فرایندهای تصویربرداری را نیز دارد.

همچنین می توان همودینامیک شرایط بیمار را به صورت زنده در این راهکار مشاهده کرد. ایجاد قواعد راهنمایی کننده پزشکی و انالیز اطلاعات از دیگر مزایای سیستم میباشد. IntelliSpace Cardiovascular قابلیت گسترش نرم افزاری را به راحتی میسر میسازد.

دانلود بروشور

راهکارهای انفورماتیک پزشکی فیلیپس - شرکت تجهیزات پزشکی و سلامت تایماز نماینده فیلیپس - TAIMAZ